Obec Sady nad Torysou
Sadynad
Torysou

 Všetky dôležité informácie ohľadom testovania nájdete pod COVID 19 !!!

Výsledky testovania a poďakovanie starostky obce.

 Výsledky testovania a poďakovanie starostky obce.  5

Vážení spoluobčania,
Celoplošné testovanie „Spoločná zodpovednosť“ v dňoch 31.10.2020 a 1.11.2020 prebehlo v našej obci bez výraznejších komplikácií. Občania mali možnosť využiť dať sa otestovať na dvoch odberných miestach. Spolu sme otestovali 1 912 občanov, z toho s trvalým pobytom v obci 947 a 965 cudzích. Možnosť testovania využili aj obyvatelia nad 65 rokov.
Počet obyvateľov od 10 rokov do 99 rokov je 1 731. /s trvalým pobytom v obci/
947 otestovaných obyvateľov z našej obce tvorí 54,7 % .
Pozitívnych bolo 11, z toho 3 obyvatelia našej obce.

Dovoľte, aby som sa všetkým účastníkom celoplošného testovania poďakovala za mimoriadnu disciplínu, trpezlivosť a rešpektovanie odporúčaní, ako aj zachovanie poriadku pri čakaní na test a jeho vyhodnotenie. Zvlášť by som sa chcela poďakovať príslušníkom ozbrojených síl, polícii SR, zdravotníkom, ochotným dobrovoľníkom, členom DHZO, v neposlednom rade zamestnancom obecného úradu a všetkým, ktorí sa zúčastnili na príprave tejto akcie.

Všetkým vám patrí VEĽKÁ VĎAKA za to, že sa nám v konečnom dôsledku podarilo v rámci tejto akcie spoločným nasadením minimalizovať čakacie doby v radoch a zabezpečiť maximálnu bezpečnosť pre všetkých členov tímu ako aj pre testovaných.
Naďalej buďme k sebe ohľaduplní a dodržujme R – O – R. /rúška, odstup, ruky/

S úprimnou vďakou
Iveta Tomková
starosta obce Sady nad Torysou

Dátum vloženia: 4. 11. 2020 20:44
Dátum poslednej aktualizácie: 4. 11. 2020 21:23
Autor: