Obec Sady nad Torysou
Sadynad
Torysou

 Všetky dôležité informácie ohľadom testovania nájdete pod COVID 19 !!!

Testovanie v našej obci

Testovanie v našej obci

Testovanie v našej obci

Vážení spoluobčania,
Celoplošné testovanie na Covid19 sa uskutoční aj v našej obci Sady nad Torysou. V najbližších dňoch sa uskutoční stretnutie krízového štábu, momentálne prebiehajú administratívne procesy. Hneď, ako budeme mať potvrdené a vybavené všetky potrebné náležitosti, budeme Vás informovať o mieste a čase testovania. Predbežne...... testovanie sa uskutoční iba 1 deň, a to v sobotu. Bude prebiehať, ako v predošlom kole testovania, čiže kedykoľvek môžete prísť v priebehu dňa, priebežne budeme informovať formou obecného rozhlasu, prednostne budú vybavení imobilní občania, dôchodcovia, tehotné a dojčiace mamičky a mamičky s malými deťmi. Všetky dôležité informácie budeme v priebehu týždňa dopĺňať. Želáme príjemný zvyšok dňa 🙂SPOLU TO ZVLÁDNEME.
Dátum vloženia: 19. 1. 2021 18:09
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 1. 2021 18:10
Autor: